fbpx

POMOC TECHNICZNA

E-MAIL: kontakt.creep@gmail.com

FACEBOOK STRONA

Kiermasz Bożonarodzeniowy w Stróżach 2020

Zakład Aktywności Zawodowej im. Matki Bożej Fatimskiej w Stróżach już po raz kolejny, jak na tradycję przystało, zorganizował Kiermasz Bożonarodzeniowy. Wyjątkowy jak co roku, choć ze względów pandemicznych trochę inny.

Kiermasz ruszył 4 grudnia 2020 roku, w piątek o godzinie 8:00 i będzie trwać aż do 23 grudnia 2020 roku. Cały dochód uzyskany podczas sprzedaży przepięknych arcydzieł zostanie przeznaczony na utrzymanie miejsc pracy osób z różnymi niepełnosprawnościami w ZAZ Stróże.

Każdy, kto ma chęć wesprzeć tę inicjatywę może od poniedziałku do soboty przyjść i zakupić różne cuda i cudeńka. Wśród tych perełek można wyłowić przeróżne ozdoby świąteczne, m.in. wianki, bombki, choinki, szopki, stroiki, kartki i wiele innych!

Do przygotowań do Kiermaszu Bożonarodzeniowego włączyły się wszystkie pracownie. Dzięki współpracy powstały "dzieła sztuki", które pięknie zdobią wnętrza domu na Święta i cieszą oko. Ponadto Pracownia marketingowa ruszyła z akcją świąteczną i zaprasza wszystkich chętnych do zakupu tych arcydzieł. Można je nabyć na kiermaszu stacjonarnym lub na sklep.zazstroze.pl oraz na Allegro .

Nie masz pomysłu na prezent świąteczny? Skorzystaj z naszych propozycji. Twoim prezentem może być np.: koszulka, kubek, body, fartuszek, torba, poduszka, worko-plecak, puzzle. Wszystko z motywem świąteczny albo dowolnym nadrukiem.

Przypominamy, że podczas Kiermaszu Bożonarodzeniowego obowiązuje reżim sanitarny!

GÓRA

Parse error: syntax error, unexpected '?' in /home/users/serceinnym/public_html/zaz.pl/wp-content/plugins/official-facebook-pixel/core/FacebookServerSideEvent.php on line 94