fbpx

POMOC TECHNICZNA

E-MAIL: kontakt.creep@gmail.com

FACEBOOK STRONA

Oferta ogrodnicza

Autor Tomasz Biskup / wtorek, 01 marca 2016 / OPUBLIKOWANE W

Szkółka krzewów ozdobnych „Zielony Sklep” jest prowadzona przez działający w ramach Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym Zakład Aktywności Zawodowej Bozej Fatimskiej.

 

Zapraszamy do naszej Szkółki Krzewów Ozdobnych „Zielony Sklep”
Przyjdź i wybierz coś do swojego ogrodu:)
Otwarte: od poniedziałku do piątku (od 7.00 do 16.00)
Tel.: 018 535 17 64
Tutaj jesteśmy: 
https://goo.gl/maps/Vpab5gc6r6Q2

 

W naszej ofercie m.in.:

Pięciornik

Pięciornik Krzew ozdobny /Cena 9-12 zł/szt

Pięciornik krzewiasty (Potentilla fruticosa) to krzew z rodziny różowatych, bardzo łatwy w uprawie, rośnie do około 1,5 metra. Kwitnie przez pół roku – od maja do października, choć najobficiej w czerwcu i lipcu. Drobne kwiaty wyrastają pojedynczo lub po kilka na końcach pędów.

Cena 9-12 zł/szt Więcej informacji

Krzewuszka

Krzewuszka Krzew ozdobny / Cena 10-12 zł/szt

Krzewuszka  to niezwykle dekoracyjny krzew osiągający wysokość do trzech metrów, zrzucający na zimę liście o przewieszających się gałęziach. Tworzy liczne rurkowate kwiaty o długości do czterech centymetrów zebrane w nieduże kiście umieszczone wzdłuż gałęzi.

Cena 10-12 zł/szt Więcej informacji

Tuja Krzew ozdobny / Cena 10-12 zł/szt

Popularna Tuja Szmaragd, której poprawna, pełna nazwa to żywotnik zachodni (Thuja occidentalis), jest jedną z najlepszych odmian stożkowych żywotnika zachodniego, polecana na żywopłoty nieformowane, do sadzenia w pojemnikach i na cmentarzach, a ze względu na swój pokrój i ładne zabarwienie igieł, również do nasadzeń.

Cena 10-12 zł/szt Więcej informacji

Tawuła Krzew ozdobny / Cena 7-10 zł/szt

Tawuła Japońska ‘ Golden Princess’ Niski, wytrzymały krzew o złotych liściach i różowych kwiatach. Pokrój zwarty, dorastający do 50 cm wysokości. Liście eliptyczne, ostro zakończone, na brzegach piłkowane, intensywnie żółte przez cały okres wegetacji. Późną jesienią liście wybarwiają się na czerwono.

Cena 7-10 zł/szt Więcej informacji

Berberys Krzew ozdobny / Cena 9-12 zł/szt

Berberis thunbergii ‘Green Carpet’ to jedna z ciekawszych odmian berberysu o szerokich możliwościach zastosowania. Pięknie przewieszające się, gęsto ulistnione pędy wyjątkowo atrakcyjnie prezentują się w barwach jesieni. Niewielkie wymagania glebowe i wilgotnościowe oraz duża tolerancja na zasolenie pozwala.

Cena 9-12 zł/szt Więcej informacji

Żylistek Krzew ozdobny / Cena 10 zł/szt

Żylistek to krzew, który jest łatwy w uprawie, nie wymagając przy tym szczególnej pielęgnacji. Doskonale radzi sobie na glebach przeciętnych, umiarkowanie wilgotnych. Preferuje stanowiska słoneczne do półcienistych. Lekkie zacienienie nie przeszkadza ładnemu i obfitemu kwitnieniu żylistka.

Cena 10 zł/szt Więcej informacji

Jałowiec Krzew ozdobny / Cena 8-12 zł/szt

Jałowiec to krzew iglasty. Karłowa odmiana jałowca o pokroju płożącym. Rośnie powoli, osiąga 10–15 cm wysokości i 2–2,5 m średnicy.  Krzew tworzy lekko uniesiony, gęsty kobierzec o szaro- niebieskim zabarwieniu. Doskonale prezentuje się w ogrodach skalnych, żwirowych lub orientalnych.

Cena 8-12 zł/szt Więcej informacji

Irga Krzew ozdobny / Cena 8-10 zł/szt

Irga pozioma, to niski krzew zrzucający na zimę liście o rozłożystym, płożącym pokroju. Boczne pędy rozpościerają się niemal poziomo podobnie jak szkielet ryby. Krzew ma liście drobne ciemnozielone, błyszczące, owalne, jesienią przebarwiają się na czerwono-pomarańczowo.

Cena 8-10 zł/szt Więcej informacji

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GÓRA

Parse error: syntax error, unexpected '?' in /home/users/serceinnym/public_html/zaz.pl/wp-content/plugins/official-facebook-pixel/core/FacebookServerSideEvent.php on line 94