fbpx

POMOC TECHNICZNA

E-MAIL: kontakt.creep@gmail.com

FACEBOOK STRONA
Logo Zielone Pogotowie

To dynamicznie rozwijający się zespół, który tworzą ludzie pełni zapału i energii do prac w ogrodzie. Nasza współpraca rozpoczęła się w 2013 roku, dzięki Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym w Stróżach, która pozyskała środki pochodzące z Funduszy Europejskich (POKL, Działanie 7.2.1 Aktywizacja zawodowa i społeczna osób zagrożonych wykluczeniem społecznym) i utworzyła Zakład Aktywności Zawodowej.

Dysponujemy własną szkółką drzew i krzewów ozdobnych, posiadamy zaplecze techniczne, prężnie nabywamy doświadczenie w pracach ogrodniczych, nasadzeniach i pielęgnacji zieleni użytkowej. Cechuje nas kreatywność i sumienność w podejściu do wykonywanej pracy. Świadczymy usługi w zakresie pielęgnacji i porządkowania terenów zielonych.

Zajmujemy się także sprzątaniem i odśnieżaniem prywatnych posesji. Jesteśmy solidni i godni zaufania. Nasza kadra to pracownicy z profesjonalnym podejściem do wykonywanej pracy, zwracając uwagę na to, że tworzą ją ludzie z niepełnosprawnością, każde zlecenie jest dla nas szansą na rozwój i aktywizację.

Naszym celem jest zadowolenie klienta, dlatego zapewniamy miłą i fachową obsługę

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego nowo powstałego
sklepu internetowego!

ZNAJDZIESZ NAS!

FACEBOOK

115

Strona Internetowa

GÓRA

Parse error: syntax error, unexpected '?' in /home/users/serceinnym/public_html/zaz.pl/wp-content/plugins/official-facebook-pixel/core/FacebookServerSideEvent.php on line 94