fbpx

POMOC TECHNICZNA

E-MAIL: kontakt.creep@gmail.com

FACEBOOK STRONA
Logo Ranczo Przyjaciół Przyrody Stróże

PRACOWNIA HODOWLANA JAKO RANCZO PRZYJACIÓŁ PRZYRODY

Ranczo Przyjaciół Przyrody tworzą pracownicy pracowni hodowlanej Zakładu Aktywności Zawodowej w Stróżach. Nasza współpraca rozpoczęła się w 2013r. kiedy to Fundacja Pomocy Niepełnosprawnym pozyskała środki pochodzące z Funduszy Europejskich (POKL, Działanie 7. 2. 1. Aktywizacja zawodowa i społeczna osób zagrożonych wykluczeniem społecznym). Zespół składa się z ośmiu osób- siedem osób z niepełnosprawnością oraz instruktor zawodu- opiekun.

Poprzez dwuletnią pracę na Stadninie Koni w Stróżach zespół nabył wiedzę i szereg umiejętności z zakresu hodowli zwierząt (koni, kur, bażantów, psów, kóz, kotów), a od roku z powodzeniem zajmuje się organizacją wycieczek szkolnych i przedszkolnych oraz urządzaniem imprez okolicznościowych dla dzieci i dorosłych (urodziny, ogniska, kuligi itp.). Pracownicy to osoby chętne do działania, pełne zaangażowania i bardzo zmotywowane do pracy.

Zawsze uśmiechnięci zarażają dobrą energią wszystkich odwiedzających Ranczo Przyjaciół Przyrody. Zasadą, w myśl której działa Ranczo jest : Poprzez zabawę w plenerze oraz bliski kontakt z naturą dzieci rozwijają swoją wyobraźnię i odkrywają niesamowity świat przyrody w ciekawy i przystępny sposób.

Dla naszych klientów przygotowaliśmy wiele atrakcji, które staraliśmy się dostosować do wieku dzieci oraz ich predyspozycji i potrzeb. Wiemy, że każde dziecko jest inne i w związku z tym potrzebuje właściwych sobie wrażeń.  Liczymy, że czas spędzony na Ranczu Przyjaciół Przyrody będzie czasem doświadczania miłych wrażeń, zarówno dla dzieci, jak ich opiekunów.

MEDIA

ZNAJDZIESZ NAS!

FACEBOOK

261

STRONA INTERNETOWA

GÓRA

Parse error: syntax error, unexpected '?' in /home/users/serceinnym/public_html/zaz.pl/wp-content/plugins/official-facebook-pixel/core/FacebookServerSideEvent.php on line 94