fbpx

POMOC TECHNICZNA

E-MAIL: kontakt.creep@gmail.com

FACEBOOK STRONA

MARKETING

Na pracowni marketingowej pracuje 9 osób z czego 7 jest z niepełnosprawnością ruchową. Każdy z nas ma różne doświadczenia oraz umiejętności. Pomimo naszej niepełnosprawności staramy się na co dzień podejmować nowe ambitne wyzwania, być twórcami różnych ciekawych projektów czy wydarzeń.

W ciągu dwóch wspólnych lat pracy udało nam się - z czego jesteśmy bardzo dumni-stworzyć fajnie współpracujący ze sobą zgrany zespół.Przez dwa lata zgromadziliśmy liczne doświadczenia z wielu dziedzin szeroko pojętego marketingu: zajmowaliśmy się wysyłką wg wytycznych i baz danych dla Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym (FPON), pomagaliśmy w organizacji zintegrowanych spartakiad osób z niepełnosprawnością, organizowaliśmy wraz z FPON Mikołaja dla 1200 dzieci niepełnosprawnych oraz z rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej, pisaliśmy projekty unijne oraz szereg innych licznych przedsięwzięć.

Dziś ten zgrany zespół dba o „marketingowy wizerunek” wszystkich pracowni Zakładu Aktywności Zawodowej. Pilnujemy aby na stworzonych przez nas stronach internetowych i portalach społecznościowych nie brakowało aktualności z naszej codziennej pracy. Pomagamy w tworzeniu rękodzieła. Staramy się być tam gdzie nas potrzeba. Promujemy pracę i usługi wszystkich naszych pracowni. Szukamy nowych pomysłów na dalszy pełen sukcesów rozwój ;). Staramy się być twórczy i profesjonalny.

Jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę oraz na nowe wyzwania.

MEDIA

ZNAJDZIESZ NAS!

FACEBOOK

683
GÓRA

Parse error: syntax error, unexpected '?' in /home/users/serceinnym/public_html/zaz.pl/wp-content/plugins/official-facebook-pixel/core/FacebookServerSideEvent.php on line 94